Skip to main content

Ať už jste z Prahy, Pardubic či Olomouce, nechte auto doma a vyrazte přímými vlaky Leo Express do Starého Města u Uherského Hradiště. Odtud je to do srdce 47. Letní filmové školy už jen kousek. Na palubě si můžete dát něco dobrého a přemýšlet, na jaký film si zajdete jako první.

Cesta až do kinosálu

Jízda vlakem je jedním z těch nejkomfortnějších způsobů cestování. Můžete se jen pohodlně usadit do svého sedadla, zavřít oči a nechat ubíhat krajinu za oknem. I přesto ale býváme rádi, když cesta netrvá příliš dlouho. S Leo Express zvládnete cestu z Prahy a dalších měst po trase za 3 hodiny a pár minut a po celou dobu cesty vám bude k dispozici kvalitní káva a další občerstvení z palubního menu.

Vybrat si můžete ze čtyř cestovních tříd – levnější Economy, pohodlné Economy Plus, nadstandardní Business nebo nejluxusnější třídy na českých kolejích Premium. Jízdenku si pořiďte na tomto odkazu.

Jízdenky prakticky zadarmo

Studenti, děti a senioři mají nárok na státem garantovanou slevu 75 % z jízdného. Zbylých 25 % dostanou členové věrnostního programu zpět ve formě kreditů na další cestování. Ještě nemáte věrnostní účet Smile Club? Zaregistrujte se na le.cz a procestujte prázdniny výhodně!

Více o věrnostním programu naleznete na této stránce.

47. Letní filmová škola Uherské Hradiště naslouchá filmu 💚 Na Filmovce vás vyhlížíme 06.08.–12.08.2021.