Skip to main content

47. Letní filmová škola Uherské Hradiště naslouchá filmu. Na Filmovce vás vyhlížíme od pátku 23. do pátku 30. července. Jak říká Markéta Steinert, autorka vizuálu, „nechte se i vy rozvibrovat filmy!”.

„Situace je náročná, díky loňskému výjimečnému ročníku jsme ovšem nasbírali cenné zkušenosti, jak festival uspořádat při dodržení hygienicko-epidemiologických opatření. Jakou konkrétní podobu letošní LFŠ bude mít, potvrdíme v květnu, kdy už snad bude jasněji jak po stránce finanční, tak legislativní i epidemiologické. Jsme v plném proudu příprav a těšíme se na vás v létě v Uherském Hradišti,” říká Radana Korená, ředitelka festivalu.

O spuštění prodeje akreditací budeme předem informovat. Registrujte se k odběru newsletteru, abyste byli včas informovaní, popřípadě se přidejte k naší nové skupině na Facebooku. Skupinu Přátelé Filmovky jsme založili pro ty, kteří kulturu vnímají všemi smysly a chtějí s námi komunikovat intenzivněji. Spolupráci považujeme za zásadní, proto budeme rádi, když se k nám přidáte a budete sdílet (nejen) filmové zážitky.

47. Letní filmová škola Uherské Hradiště, 23.07.–30.07. 2021.

#lfs2021 💚