Skip to main content

Filmovka tentokrát přichází s možností pořízení celofestivalové akreditace v předstihu. Před spuštěním akreditací na 48. Letní filmovou školu Uherské Hradiště, která proběhne od pátku 29. července do čtvrtka 4. srpna 2022, nabízíme dárkový voucher.

„Do 48. LFŠ nám sice ještě zbývá docela dost času, ale protože se blíží Vánoce, rádi bychom vám nabídli možnost obdarovat vás nebo někoho z vašich blízkých akreditací,” říká Radana Korená, ředitelka festivalu.

Pokud Filmovku anebo jiné zboží z produkce AČFK chcete věnovat svým blízkým pod stromeček, doporučujeme vám vybrat si v našem obchodě nejpozději do 15. prosince

AČFK online aneb Naše filmy v pohodlí vašeho domova 

Zároveň vám tímto představujeme naši novou online filmotéku AČFK online, v níž nabízíme filmy z distribuce Asociace českých filmových klubů. Naše nové filmy zde najdete dříve než jinde. Do 15. prosince můžete tak exkluzivně zhlédnout dokumenty Malířka a zloděj (výherce diváckého hlasování LFŠ uvádí 2020) anebo Manželství, které letos na Filmovce představili protagonisté Zdenka a Tabiš.

„A dream came true… Je zázrak, že se nám v této apokalyptické době splnil jeden ze snů a byli jsme schopni vytvořit a realizovat naši vlastní VOD platformu. Pro nás jde o krásné vzpomínkové album (jak jsme lítali s hlavou Franka po Karlových Varech, jak jsme natáčeli s Chantal Poullain pozvánku na Monsieur Chocolat, jak jsme přivezli babety na premiéru 25 km/h, …). Pro vás se jedná o možnost vidět všechny naše filmy kdykoliv a kdekoliv (v rámci ČR),“ říká Jan Jílek, programový ředitel AČFK.

Foto Petr Mlch, ČTK