Skip to main content

Abychom si 47. Letní filmovou školu užili ve zdraví a v bezpečí, bude nutné dodržet aktuálně platná pravidla v době konání

Všichni návštěvníci programu Letní filmové školy Uherské Hradiště musí splnit jednu z následujících podmínek:
– doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
– doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
– prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
– doložit očkovací certifikát, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Návštěvníci LFŠ budou mít možnost využít testování v odběrovém místě ve Smetanových sadech, tuto službu zajišťuje firma MediCredit. Na tomto místě bude možné podstoupit jak antigenní test s výsledkem a vydaným potvrzením do 15 minut, tak i PCR test s výsledkem a potvrzením do 24 hodin (výsledek testu obdrží testovaní sms zprávou a na e-mail).

Testování:

Bezplatné testování je pro pojištěnce ČR možné 2x za měsíc metodou RT-PCR (platnost 7 dní) a jednou za 7 dní metodou POC (antigenní test) zdarma. 

Odběrové místo nabízí testy také pro samoplátce. PCR test je zpoplatněn částkou 814 Kč a antigenní test částkou 200 Kč.

Rezervace testu:

RT-PCR testy se budou provádět na základě rezervace, antigenní testy bez rezervace. Rezervace na testování RT-PCR metodou jsou dostupné na tomto odkazu, přičemž rezervaci doporučujeme udělat co nejdříve, nejpozději však do 23 hodin v den před preferovaným termínem.

PCR test můžou pojištěnci absolvovat po předchozí rezervaci na webu minimálně den předem zdarma. PCR test bez registrace v den testu je navíc zpoplatněn správním poplatkem 890 Kč.

Otevírací hodiny:

Odběrové místo ve Smetanových sadech vedle kina Hvězda bude přístupné ve čtvrtek 5. 8. před začátkem festivalu od 9:00 do 21:00. Během festivalu bude odběrové místo otevřené od pátku do středy denně od 8:00 do 20:00.

Praktické příklady:

Účastním se čtyř a více dnů Filmovky: při vyzvednutí akreditace doložím RT-PCR test z předchozího dne, nebo prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo očkovací certifikát. Pokud využívám možnosti testování v místě festivalu až před vyzvednutím akreditace, udělám si antigenní test následovaný RT-PCR testem (nutnost rezervace nejpozději den před příjezdem do 23:00).

Účastním se jednoho až tří dnů na Filmovce: při vyzvednutí akreditace doložím RT-PCR/antigenní test, prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo očkovací certifikát.

Účastním se jen doprovodného programu (koncert, divadlo): při vstupu na koncert nebo divadlo společně se vstupenkou doložím RT-PCR/antigenní test, prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo očkovací certifikát.

Mám akreditaci Off program: při vyzvednutí akreditace doložím RT-PCR test, prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce, nebo očkovací certifikát.

Mám pozitivní test: Pokud je důvodem vaší neúčasti pozitivní test na covid, vracíme 70 % ze zaplacené částky z akreditace. Více k možnostem vrácení akreditace a ubytování je k dispozici na tomto odkazu.

Kontakt:
Tomáš Löffelmann, 736 200 336, podpora@mediskont.cz.
Provozní doba podpory: pondělí–pátek, 7:00–15:00.
Odkaz na rezervaci: ​​rezervace.aeskulab.cz/lfs

Více na medicredit.cz

47. Letní filmová škola Uherské Hradiště naslouchá filmu 💚 Na Filmovce vás vyhlížíme 06.08.–12.08.2021.